Energia meie sees ja meie ümber

Energeetikaga ehk reikiga töötades ongi pärast vabanemist külm ja soe segamini ning selline tühi tunne tekib korraks. Naudi seda, sest sa saad aru kui suure töö sisemiselt tegelikult ära tegid. See tunne võib kesta päeva, või paar või isegi nädala. Pärast seda tekib sisemine tahe ja energia ning uued ideed ja plaanid. Sa oleksid võitmatu.

Kõik meie ümber on energeetika ka psühholoogil käimine ja seal rääkimine, ta vabastab minevikust haavu. Miks meil on teiste abi vaja, kui me saame iseennast tegelikult kõige paremini aidata? Me ei julge iseendale ja oma“ hästi maetud“ minevikule otsa vaadata. Oleme ju aastakümneid teadmisega, et kui teeb haiget või on paha matad enda sisse ja teed hea näo pähe paned ilusa maski ette, et jumala eest keegi teada ei saa. Väliselt ongi kõik väga ilus ja tore, aga sisemiselt oled katki. Miks me ei julge sekkuda kui on ülekohtune olukord? Meid on õpetatud eemalduma ja mitte sekkuma, sest need kes sekkuvad saavad ju tihti peale “kõrvetada“. Ehk oleks aeg oma hoiakuid juba muuta ja sellega muudad ka võib olla kellegi teise vaateid ja hoiakuid. Täitsa naljakas on ennast jälgida kui ma neid ridu kirja panen. Mina, kes ma olen üleskasvanud ühiskonnas kus mind kiusati ja alandati. Ma pean oma õppetunnid ära õppima ja lisaks oma eluülesannet täitma. Eluülesannet, mida tulin siia andma ja teistega jagama. Väike aimdus juba on mis see on, mida tegema pean. Samas on suurest pildist veel nii mitu puzzle tükki puudu. Iga elus tehtud otsus, samm või suuna muutmine on millekski vajalik. Punktist A punkti B jõudmiseks ühe sirge joonena, see oleks ju ime lihtne. Meie punktist A punkti B jõudmine, aga märksa keerulisem ja samas huvitavam. Sellel ajal me kogeme, tunneme ja näeme ning kohtame väga palju huvitavat. Oled sa mõelnud tagasi oma lähi minevikule, et miks sa pidid tegema selle või selle sammu, et jõuda siia kus sa praegu oled ja sul on hea olla.

Minu suur huvi on energeetika ehk reiki vastu, eeterlike õlide vastu, massaaži vastu ja kuidas ma oma enda kätega aitan inimesi. Õpin koolis energeetika terapeudiks ja see on minu maailma vaadet nii palju avardanud.

Minu ümber on tekkinud väga võimas seltskond inimesi, naisi ja see hoitus ja toetus mis mina saan ning edasi annan.